Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamu lenne, vagy tényleg...

Kamu lenne, vagy tényleg nyerhetek egy értékes Apple cuccot? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval ma kaptam egy film nézése közben egy üzenetet, miszerint gratulálnak, mert én vagyok a mai nap szerencsés nyertese, mivel az Apple a Facebookkal közösen minden nap kiválaszt egy szerencsés Lumia 520 felhasználót, aki ingyenesen igényelhet egy terméket legjobban fogyó termékeik közül. Na most én egy iPhone 6s-t választottam volna, csak hogy elakadtam, mert nem tudok semmit telepíteni a telefonomra (nem tudom a Nokia fiókom jelszavát), és az igényléshez kellene valami ingyenes appot telepíteni, majd küldeni egy sms-t egy számra, és aztán nem tudom mi lenne, mert ugye nincs meg az az app és nem enged anélkül továbblépni. Azért lett ez a dolog gyanús, mert ott vannak kommentek, miszerint ez mind igaz, meg ők is megkapták, csak hogy ezek az emberek állítólag fb felhasználók, és ott van az állítólagos profiljuk is , de én nem találtam meg egyikőjüket sem a közösségin. Ki tudnám deríteni a Nokia fiókom jelszavát, mert a telefont használtan kaptam egy külföldön élő rokonomtól, de fáradjak vele, vagy ez valami csalás, és az sms csak leszedi a pénzt a telefonomról?

2016. febr. 27. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen valós dologról van szó. Igaz, hogy még olyan 4 millió címre kiment ugyanez a levél, s minden címzett az egyedüli szerencsés nyertes, de ezen az apróságon kár fennakadni.
2016. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sose hidd el az ilyeneket.
2016. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
én is kapok ilyeneket ,filmenként megnyerek 81 Iphone t .... ne hidd el
2016. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!