Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahova beküldh...

Van olyan oldal, ahova beküldhetem az írásomat, és ha kell, kegyetlenül szétcincálják kielemezve minden hibámat?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik a kérdés, de komolyan fejlődni szeretnék. Ezért szeretnék olyan kritikát kapni az irásomra, ami felsorolja a hibáimat, megindokolja, hogy az miért is hiba, és esetleg tippet is ad arra, hogy hogyan tudnám ezt kiküszöbölni.

Ez a kritika csak magára a szövegalkotásra szeretném, hogy vonatkozzon; mivel nekem nincs saját ötletem, hogy komplett sztorit alkossak, fogtam egy sorozatot, és elkezdtem "adaptálni". Kiadni természetesen nincs szándékomban, egyszerű fogalmazás-fejlesztő szándékkal kezdtem neki.



2016. febr. 27. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

estleg itt.

még van a Merengő, amit ismerek, de ott kell legyen egy színvonalad, hogy felkerüljön az írásod, és nem is mindig kapsz kritikát.

2016. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A könyvmolyképző szokott ilyen "aranymosást" tartani, ott elég szépen kielemzik, hogy mi a probléma az írással (ha van), és hogyan lehet rajta javítani. Viszont ennek az ára, hogy az oldalon közzétesznek egy-két fejezetet, és ha nagyon nagyon jó az írás, akkor kiadatják.Vannak feltételek is, saját sztori, legalább x oldalas stb.

Viszooont, ha gondolod küldhetsz belőle részletet nekem is, szívesen elolvasnám és kritikát is kaphatsz cserébe :D

2016. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
www.karcolat.hu
2016. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!