Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladtam egy levelet ajánlotta...

Feladtam egy levelet ajánlottan, Amerikába, megtudom valahogy nézni/kérdezni a postán/postától, hogy átvették-e, vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Te magad is meg tudod nézni, ha megvan még a feladószelvény. Arra rányomtattak egy követési számot, ami így néz ki: RR-számsor-HU

Ha ezt a kódot beírod az amerikai posta weboldalán (usps.com) a tracking keresőbe, akkor láthatod, hogy a leveled hol van és mikor kézbesítették.

Ha megtaláltad a szelvényt, szólj é belinkelem a keresőoldalt...

2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, megtaláltam a szelvényt.
2016. febr. 28. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:

OK, akkor ez


[link]


vagy akár ez is


[link]

2016. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az USPS.com oldal ezt írja ki: "USPS Tracking™ is unavailable for this product for HUNGARY". A magyar posta oldalán sikerült megnézni, 01.27-én adták fel a levelet, és annyi van csak kiírva, hogy célországba elküldve.
2016. febr. 28. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, sajnálom...

Nekem tavaly még működött az USPS oldalán is. Részletesen mutatta a levél kézbesítésének állomásait.

2016. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és magyar posta írja: "Az Amerikai Posta (USPS) döntése alapján 2015. október 1-től nem teszi közzé az USA-ba küldött ajánlott levélre vonatkozó nyomkövetési információkat a saját weboldalán. A nyomkövetési adatok a Magyar Posta számára nem kerülnek átadásra, ezért a posta.hu oldalunkon üzemeltetett nyomkövetési rendszerünkben nem szerepelnek, valamint az Ügyfélszolgálati irodánk sem tud bővebb információval szolgálni. Amennyiben küldeményeit továbbra is online nyomkövetési lehetőség megléte mellett szeretné feladni, vegye igénybe Nemzetközi EMS (PRINT) szolgáltatásunkat. Így továbbra is egyszerűen és gyorsan tájékozódhat küldeményei aktuális státuszáról. A Nemzetközi EMS szolgáltatásunkról ide kattintva olvashat részletes tájékoztatást".
2016. febr. 28. 22:49
 7/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a segítséged! :)
2016. febr. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!