Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikába (USA) feladott...

Amerikába (USA) feladott csomagba lehet mézeskalács?

Figyelt kérdés

karácsonyra küldenék egy kisebb csomagot egy kinti barátomnak. Arra gondoltam, hogy néhány mézeskalácsot becsomagolok egyenként fóliába, kis helyes masnival, hogy legyen mit a fára tennie, ami rám emlékezteti.

Viszont nem vagyok biztos benne, hogy ezt így megengedett-e.

Lehet gond néhány darab mézeskalácstól? (1-2 db)

(Utánanéztem, hogy mit lehet bevinni az USA-ba... és úgy értelmeztem, ezt talán lehet, de nem vagyok benne biztos)



2015. szept. 23. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt találtam: [link]

Gondlom te is, vagy hasonlót. Ezek szerint bevihető.

Mindenkép olyan romlandó élelmiszerként juttasd ki, hogy ne csak kiszáradt sé/vagy penészes „csemegét” kapjanak otthonról.

Saját sütésen kívül én mást nem küldenék, áruházi nem éri meg, s nem is annyira szívközeli. Persze azt, hogy gondoltál rájuk, semmi nem írhatja felül, az a legnagyobb ajándék.

2015. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, én is ezt az oldalt néztem.


Saját sütésűre gondoltam, van egy jó receptem, ami kőkemény lesz (direkt fára való, vagy mézeskalácsháznak). Még februárban is finom marad. Sőt, csak idővel kezd el megpuhulni.


Hát, megpróbálkozom vele... maximum kidobják a vámosok, hiszen nem ipari mennyiséget küldök. :-)

2015. szept. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!