Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ilyen jellegű kitiltást...

Egy ilyen jellegű kitiltást mire véljek?

Figyelt kérdés

Sem itt, sem privátban nem írom meg melyik fórumról van szó.

Adott egy oldal, ahol egy konkrét típussal foglalkoznak csak.

Ide regisztráltam, mivel bár nincs még meg az autóm, heteken belül meglesz.

Első körben érdeklődtem, volt pár kérdésem, azokat feltettem, nagyon készségesen segítettek, sokat megtudtam.

Körülbelül 2 hétig voltam tagja a fórumnak, szinte minden nap írtam egy értelmes hozzászólást, de leginkább kérdeztem.(mint sokan mások)

Erre fel egyik napról a másikra kitiltottak.

Semmi választ nem kaptam az okára, végigolvastam a szabályzatot, többször is, és csak annyi volt a kitiltásra vonatkozóan,hogy ha nem írok hozzászólást x idő múlva kiszórnak.

Arra gondoltam,hogy azért mert nincs meg az autóm, ám látogatóként olvasom a fórumot, és van aki 2013 óta tagja az oldalnak, és nem is a típussal jár, csak márka azonos.Olyan is van, aki 2015 óta keresi a megfelelő autót, és még most is írogat.

Kicsit rosszul esett, főleg,hogy meg sem indokolták.


2016. febr. 29. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindez nagyon megható,de áruld már el őszintén,hogy mi mégis miben tudnánk neked segíteni ezzel kapcsolatban?!
2016. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

A szívem szakad meg érted, de mi is a kérdés?

Arra véled amire akarod.

Most őszintén: még a fórumot sem nevezed meg, Te magad sem tudod miért tiltottak ki - ezek után mit vársz tőlünk?

2016. febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ötleteket,hogy miért szokták az ember kivágni az ilyen fórmumokról.

Hm, bonyolult-bonyolult, a hatodikos gyerekek nem kérdeznek ennyit, ha kapnak egy kérdést...következtetés,logika, ezekkel hogy állunk?

2016. febr. 29. 15:06
 4/12 anonim ***** válasza:

" a hatodikos gyerekek nem kérdeznek ennyit, ha kapnak egy kérdést"

Mert ők valószínűleg értelmes kérdést kapnak.

De ha egy hatodikost megkérdezel, hogy milyen autót vegyél, nem fog visszakérdezni, hanem rávágja a kedvenc autómárkáját válaszként.

Ha itt megkérdezed, hogy milyen autót vegyél, akkor valószínűleg vissza fognak kérdezni, hogy mégis mennyi pénzből, használtat vagy újat, mire célra, mekkora kereted van a fenntartására, mi számít jobban: az erő, a fogyasztás, a méret, a kényelem... és még pár kérdést, ami egy hatodikosnak eszébe sem jutna.

De igazad van, az a szamár aki visszakérdez.

Nem is érted, miért nem egy hatodikosnak tetted fel a kérdésed!


".következtetés,logika, ezekkel hogy állunk?"

Te tudod hogy álltok vele.

A kérdésed alapján nem túl fényesen.

2016. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
értem
2016. febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es


Ez ugye nem komoly?Mert sokkot kaptam a válaszodtól...kérlek olvasd el még kétszer amit kiírtam....húha, uurtális, hogy kik írnak ide.....és akkor még én lennék a hülye :)

2016. febr. 29. 16:00
 7/12 petizacc ***** válasza:
90%
Pontosan, mivel az itt feltett kérdésedből is látszik, hogy nem tudod rendeltetésszerűen használni a fórumot.
2016. febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már egy hatodikosnak is van annyi gógyija, hogy beregisztráljon másik néven és a fórumon kérdezze meg a kitiltás okát, nem a GYIK autós rovatában! De ahogy itt osztod az észt, nem csodálom, hogy kidobtak.
2016. febr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon a szupertitkos fórumon is ilyen bazi "okos" voltál,szerintem megvan az ok!
2016. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már meg ne haragudj, de ha nem ért meg egy kérdést, mert nincs annyi logikája, vagy nem tud következtetni,az nem az én hibám.

A válaszolókat elásta a 4-es válaszoló, pont így értelmezitek a kérdésem (sehogy)

Azt sem tudjátok mi van, hogy autót akar vásárolni, és nem írom le milyet, de ezt hol írtam?Könyörgöm ilyen nincs, tök egyértelműen le van írva...

A kérdés "Egy ilyen jellegű kitiltást mire véljek?"

Nagy naivan azt hittem van itt annyi az IQ átlag,hogy "Általában azért szoktak tiltani az ilyen fórumokról MERT..."

De nem, túl sokat vártam.

Legyünk túl rajta:

Válaszolók: Há, te hülye vagy, nem is írok nem etetem a trollt (de én vagyok az okos, csak alulmaradásomat ily módon ismerem el -gondolja a válaszoló)

Szóval már vissza sem kell írnia a hülyéknek, mert tudom ,hogy ez a rész következik, és köszönöm,hogy nem írsz, én vagyok a leghálásabb, bár az elején tetted volna! :)

2016. febr. 29. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!