Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Balszerencse? Fekete macska...

Balszerencse? Fekete macska babona (tovább lent)

Figyelt kérdés

Hétfő: Átszaladt előttem egy fekete macska (jobbról balra.

Kedd: Testnevelés óra után ottfelejtettem a tornanadrágomat, és lemásoltattam egy kulcsot.

Szerda: Meglett a tornanadrágom.

Csütörtök: Az a kulcs, amit kedden másoltattam, eltűnt!

Köze man ehhez a hétfői fekete macskának?


2010. ápr. 1. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem a humor kategóriába szántad?


A fekete macska is olyan mint a többi, az utcánkban van 3 is, egy az enyém közülük, mégsem vagyok balszerencsés.

2010. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legfrissebb kutatások szerint visszatérve a tett színhelyére várni kell mindaddig, amíg ugyanaz a fekete macska az úton vissza nem fut előtted balról jobbra!
2010. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszen, előtem is 1x átszalad egy fekete macska amikor matek versenyre mentem. És 1-ső helyezet lettem maximális ponttal:))))))
2010. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az emberi hülyeség egyik legnagyobb idióta marhasága, szánalmas hogy ezért képesek vinnyogni emberek hogy jaaj, a fekete macska... Sötét középkor kitalációja ez az egész... Akinek nem inge ne vegye magára...
2010. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes módon sokkal komolyabb balszerencsét okozott a fekete macska, kórházba került a hugom.
2010. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!