Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetek óta az álomba megjelenik...

Hetek óta az álomba megjelenik a fekete macska? Jelent ez valamit? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A fekete macska bajt jelent!
2010. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtom, nekem van egy fekete cicám itthon, nagyon ragaszkodik hozzám, lehet h manipulál v nemtom, azért álmodok mindig rola:D
2010. jan. 10. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy időnként fekete macskával szoktál álmodni. Ha értened kéne, értenéd egyedül is, nincs álomfejtés nevű tantárgy.
2010. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak ilyenem még nemvolt .... babonás se vagyok nagyon, de az elmúlt 2 hétbe ezvolt már kb az 5. fekete macsos álmom..
2010. jan. 10. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Én azóta vagyok babonás a fekete macskára amióta elment előttem és elütött az autó.

Azóta akárhányat látok megrúgdosom,vagy ha túl messze van akkor megfogom a gombom.

2010. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy baj lessz meg stb.., Hanem hogy sokat gondolsz arra és azért álmodsz vele vagy mert sok idöt töltesz vele
2010. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rugdosd meg a k*rvaanyádat! Hogy lehetsz ilyen szemét te barom, ez a véletlen műve, te meg egy ártatlan állatot bántassz ezért? Istenem.......
2010. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt nem értem 4. válaszoló téged ütött el az autó vagy ne agy isten a macskát?
2013. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!