Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánnyomozónak lehet tetoválása?

Magánnyomozónak lehet tetoválása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megtudná nekem mondani valaki, hogy a magánnyomozóknál is olyan szigorúan veszik-e a tetoválás kérdést mint a rendőrségnél? Karra vagy lábra szeretnék.

Előre is köszönöm ha valaki tud választ adni



#tetoválás #nyomozó #detektív #magánnyomozó #magánnyomozó tetoválással
2016. márc. 1. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2016. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. márc. 2. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

A legkomolyabb pozíciókat is betöltheted tetoválással ha nem kézfejen vagy nyaktól felfelé van.


Én egy nagyon konzervatív német cégnél dolgozom, már az álláshirdetésben ki volt kötve hogy business megjelenésed legyen, tehát semmi tetkó, piercing vagy extrém frizura. Én elég rendesen ki vagyok varrva, a felsőtestem, a vállam, a lábam, a lábfejem is tetovált, de a cégnél fogalmuk sincs róla. Ingben, nyakkendőben nem látszik, az meg hogy alatta mi van nem érdekli őket és nem is az ő dolguk. Nem sokat tudok a magánnyomozókról, de gondolom nem rövidgatyában és pólóban rohangálnak, de abban sem vagyok biztos hogy kizáró ok lenne a tetoválás.

2016. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!