Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeri egyetemen angolul tanulni?

LiNorina kérdése:

Megeri egyetemen angolul tanulni?

Figyelt kérdés
Nemreg adtam le a jelentkezesem a Corvinus,- Nyugat-Magyarorszagi- es Budapesti Gazdasagi Egyetemre. Nemzetkozi gazdalkodast szeretnek tanulni, es mivel jol megy az angol mindenhol az angol nyelvut jeloltem meg azonban elbizonytalandtam. Megeri egyaltalan? Mennyire lesz nehez? Tapasztalatok, velemenyek erdekelnenek!

2016. márc. 2. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem éri meg. Attól, hogy angolul tanulod, a szak és a tananyag ugyanaz, mint a magyarul tanulóknak, szóval a képzés semmiben nem tér el, az nem lesz nemzetközi. Szimplán más nyelven lesznek megtartva az órák és a vizsgák.


Ha megnézed, hogy ez pénzben mennyi pluszt jelent, láthatod, hogy nem éri meg. Mert egy magyar nyelvű képzés mellé lehet csinálni (szakmai) nyelvvizsgát, ami igazolja a nyelvtudást, és egy állásinterjún a nyelvtudást tesztelik legfeljebb, de az senkit nem érdekel, hogy az egyetemen magyarul vagy angolul hallgattad a tárgyakat.

2016. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A BGE-n az hogy angolul tanulsz, a tandíjon felül is plussz 120 ezer ft félévenként. Nem hiszem hogy megéri, az előttem kommentelőnek igaza van!
2016. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!