Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó válaszol...

Miért van ennyi bunkó válaszoló? Ezt komolyan gondolja aki ilyesmiket ír? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Két napja regisztráltam ide, (eddig két kérdésem volt, és az egyikre iszonyatosan bunkó válaszok jöttek) de már nem merek több kérdést írni, mert kiforgatják a szavaimat, provokálnak, ha állítok valamit, egyből le**sznak, hogy nem igaz. Ez az oldal nem arra lenne való, hogy a kérdésre válaszoljunk? Veletek is így van? Mert nekem nagyon rosszul esik amikor valami ismeretlen megpróbál oltogatni.
2016. márc. 2. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal már csak ilyen, nem csak a te kérdéseidre jönnek ilyen válaszok, hanem mindre :) A bunkó válaszokra csak nyomj egy pirosat.
2016. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem :) Csak annyira fel tud idegesíteni az ilyesmi.
2016. márc. 2. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is bosszant, vannak itt okoskodó emberek, akik ahelyett, hogy értelmes választ adnának, csak bunkóznak. Még jó, hogy lehet értékelni a válaszokat...
2016. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

menj el pszichológushoz, vagy gyógytornászhoz

:)

2016. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, belinkelnéd a kérdést?
2016. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó...Köszi de nem a gerincferdülés a problémám:)
2016. márc. 2. 15:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajjj, ne haragudj, ezt nem ide akartam
2016. márc. 2. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Hogy jön ide a pszichológus és a gyógytornász? :D
2016. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!