Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? (lent)

Mit mondjak neki? (lent)

Figyelt kérdés

15/L


Tegnap voltam buliban. Eléggé sokat ittam és ki kellet mennem wc-re, de akkora sor volt, hogy a fiu wc-be mentem. Ráültem és hát ahogy seggrészegen szokott lenni kicsit "elalukáltam". Ez már kábe hajnali 2-3 -nál volt. A következő ami rémlik , hogy az egyik osztálytársam (fiu) ébresztgetett fel, a trikóját tátette a lábaimra, hogy ne ijedjek meg hogy "mesztelen vagyok" és hazakisért. Azt mondta, hogy próbált a másik füléböl felébreszteni, kopogott stb... és végül az övcsatjával valahogy felnyitotta a zárat. Holnap fogok vele ujra találkozni és nem tudom hogy megköszönjem vagy lehurrogjam (mert hát végülis rámtört wczés közben) Ötlet? Persze a hazakisérést megköszönöm, csak nem tom , hogy a többire hogy reagáljak.


2010. ápr. 1. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem te nem fogsz egyetemre menni
2010. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és ez hogy jön ebbe a témába? na mindegy, gondolom félrekattintottál.

amúgy szerintem köszönd meg, hogy segített. aztán meg kérdezd meg, hogy maradt volna még a buliban, ha azt mondja igen, akkor kérj bocsánatot. aztán nevessetek az egészen... vedd poénnak és kész, de azért ne úgy tünjön, mintha egy piás ribanc lennél, akivel ez folyton megtörténik.

majd írd le mi történt :)

2010. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszönd meg, hiszen lehettél volna rosszul is, veszélyben. És elgközelebb tartasd a limitet :)
2010. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megdugott téged.
2010. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
köszönd meg... elvégre lefotózhatott volna, ahogy p*csarészegen ülsz a budin, és feltehetett volna napiszarra, de ehelyett jófej volt és még haza is kísért. láwold.:D
2010. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
xD
2010. ápr. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!