Szellem sztorik?

Figyelt kérdés
tapasztalatból ha lehet
2010. ápr. 1. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ismerek egy embert, aki szellemileg leépült.
2010. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Nézd meg a paranormal activityt.
2010. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
az a film egy kaka.. am az démon nem szellem :D
2010. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%

ez megtörtént velem:

április 10-én vasárnap este ülök anyával a tv előtt és valami mintha végigsuhant volna a konyhában.Bementem megnézni hogy mi lehetett de nem láttam semmit. másnap kaptuk a hírt hogy egy rokonunk meghalt 10-én délelőtt.

2011. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szinte minden héten találkozok szellemekkel.
2011. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Synesztro ***** válasza:
100%
A Ház amit megvettem annó, az előző tulaj ott halt meg a szobában!Gyakorta hallottunk hangokat, volt hogy a kisszobában kiteregetett ruhák lengedeztek, pedig a szobában nem volt huzat,illetve gyakran nyílt ki annak a szekrénynek a fiókja ahol az öreg személyes cuccait tároltuk (kitüntetések régi iratok stb), és mióta elváltam és hazaköltöztem azóta volt már olyan pl hogy a szekrényfiókok sorban 1más után kinyíltak, mintha vki felém jött vna!Mindez hajnali 2 kor!Hátborzongató volt viszont ennek 2 éve már azóta semmi!
2011. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
59%

Nekem van!

Este 1-2 felé felébredtem és látok egy egy alakot az ajtómban állni.Több sem kell nyúlok a szemüvegemért közben

nézem az alakot az ajtóban egy pillanatra félre nézek majd vissza és eltünik.Végere felveszem a szemüvegem majd a legroszabbra felkészülve ,a késem jellegzetes csengő hangot ad amikor kihúzom a tokjából. Lassan elindulok az ajtó felé atlépem a küszöböt a fejem gyorsan jobbra kapom majd balra, de szerencsére nincs ott senki.

2011. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
59%

utolsó voltam

amúgy a gépem elég gyakran magától bekapcsol úgy 3 óra felé

2011. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem történt pár fura eset.

Egyik éjjel megyek a WC-re.Elvégzem a dolgom,majd mikor kijövök,látom,hogy a lépcső tetején(kétemeletes a házunk)áll valaki,de pár pillanat után eltűnt.Meg egyszer a tükörben láttam,hogy valami fekete árny elsuhant mögöttem,de mikor hátranéztem semmi nem volt ott.Ha még érdekelnek ilyen sztorik,írj privátban,mert nincs időm mindet leírni.

2011. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A dedimamam temetese utan lekellet volna venni a feher szallagot ami a papam dolga lett volna de nem tett meg.Egy ejszaka telefonal a papam anyukamnak es retteget hangal meselte,hogy valaki tologalja a szekrenyt es dobalja a cserepet a volt dediszüliem hazarol..masnap be ment a papam a templomban es levette a feher szallagot.Azota minden csendes a hazban...
2011. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!