Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez molesztálás?

Szerintetek ez molesztálás?

Figyelt kérdés

Egy uj tesitanarunk lett.

Elso napon megjegyezte a nevem. Kerdezoskodott hova megyek tovabbtanulni meg ilyenek. Es hat konnyebb feladatokat ad mint a tobbi osztalytarsamnak jobb jegyet ad mint amit erdemelnek..

Ma is valamilyen ugras volt es 75cm kellet ugrani az max 1 vagy 2 es es 3 ast adott ra. Meg amibol bemutatta a feladatot es ugrani kellet es ahogy a szivacsrol kellet velalnia ott altam mert kozbe mondanom kellet a vezeteknevuket az osztalytarsaimrol mert meg nem tudja mivel nemreg jott tanitani es ahogy felállt akkor rendesen ramtapatt a mellemet súrolta xd meg van mikor futas kozbe nezi a mellem mivel nagy mellem van eleg szar erzes futas kozbe erezni h fel le fel le...xddd es nem szeretek focizni akkor is megfogja a csuklomat es visz a labda utam ..stb.

Az egyik osztalyzarsamnak is mondta h 14 evesen ciki ha szuz valaki. Es azt mondta h engem v batatnomet szerezzen meg.

Es hat memtudom eleg zavaro meg olyan mint egy pedofil allat vagy nem is tudom. Probalok nem kettesbe maradni vele inkabb tarsasagba vagyok olyankor xdd

Szerintetek ez molesztalas?



2016. márc. 4. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

"Az egyik osztalyzarsamnak is mondta h 14 evesen ciki ha szuz valaki"


És ezt mikor mondta, tesi órán, miközben a csúklóját fogta és vitte a labda után ?


"Es azt mondta h engem v batatnomet szerezzen meg."


Ki, a labda ???

2016. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a sérelmet közösen együtt osztályfőnöknek és otthon is mondjátok el . 18 évesen már más lenne a dolog , de ez nem játék .
2016. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen ertelmi fogyatekosok keruljenek mint ahogy az elso valaszolo is. Koszonom.
2016. márc. 4. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Es bocsi a helyesirasi hibakert. Gyorsan irtam es telorol vagyok
2016. márc. 4. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne mondani az osztályfőnöknek vagy a szüleidnek. Ez nem játék, bármi megtörténhet. Vigyázz vele! :)
2016. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess erről édesanyáddal .

A te korosztályod időnként szereti félreértelmezni a dolgokat . Nem játék ez, bajba keverni, sodorni másokat kamasz fantáziálás miatt !

2016. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!