Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az bűncselekménynek számít ha...

Az bűncselekménynek számít ha egy felnőtt ember facebook-on fenyeget, hogy feljelent?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 23:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem számít annak. Ha túlzásba viszi, talán zaklatás. De nem hinném, hogy ezzel foglalkozna itthon a rendőrség / bíróság.
2014. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

már elkezdett telefonon hívogatni de nem vettem fel. de facebook-on akkor is írta a követeléseit(pénzt követelt) és utána: "különben fel leszel jelentve"

de még kiskorú vagyok. mit tehetnék?

2014. dec. 10. 23:42
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
Van miért feljelentenie?
2014. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Maga a "fel leszel jelentve" nem egy komoly dolog, nem foglalkoznának vele, ha pénzt kér simán lehet zsarolásnak venni, azt talán már komolyan veszik. Amúgy miért nem tiltod és miért nem cserélsz számot?
2014. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azért akar feljelenteni mert van egy ártalmtla kiskutyám aki alig tudott megszülni 1 kölyköt akit ő megvett és elvitte mindenféle orvoshoz mert rossz lett a harapása és bedilizett és a kutyám genetikai hibáiról áradozik, és hogy köteles vagyok visszavenni mert egy tenyésztő köteles erre. de nekem csak 1 kutyám van aki véletlenül esett teherbe (nem figyeltem kellően oda amikor más egyfajtájú kutyikkal sétáltunk) és nem vagyok tenyésztő csak mert a kutyám véletlenül teherbe esett és mert nem tudtam volna eltartani 2 kutyát kénytelen voltam eladni a picit amikor már megérett rá (3-4 hónaposan) és már több pénzt is követel különben bíróságra viszi az ügyet. teljesen megőrült,kikelt magából,elhordott mindennek
2014. dec. 11. 16:52
 6/14 anonim ***** válasza:
A szüleid mit mondanak?
2014. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hogy a nő elmebeteg és felhoztak 1-2 dolgot amivel vissza tudnék vágni és esetleg őt is feljelenteni. de erről a nőről tudni kell, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, feljelent mindenkit. már nem egy ismerősömet hallottam róla panaszkodni. össze-vissza jelentget mindenkit.ezért elég gyerekesnek találom(holott ő a felnőtt és én a gyerek) és hagyom saját szánalmas világában hánykolódni majd lesz ami lesz.
2014. dec. 11. 17:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha tudtad, hogy milyen nem kellett volna eladnod neki, illetve a szüleid igazán tehetnének lépéseket.
2014. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát azt gondoltam hátha megváltozott. mindig áradozott hogy mennyire szereti a kutyust aztán amikor rossz lett a harapása rá is kérdeztem: ha fizetek akkor szeretni fogod a kutyát? ez nálad így megy?

egy határozott igen volt a válasz...

a szüleim meg inkább nem vonom bele ha egyszer már az én ügyem. édesanyám is fel akarják már jelenteni így már tényleg csak hagyom a dolgot mert egyszerűen borzalmas milyen szánalmas szintre tud süllyedni egy felnőtt

2014. dec. 11. 17:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezért inkább bevonsz egy csomó idegent? Inkább kérd a szüleid segítségét, ők tehetnek is valamit, amúgy hiába akarod te megoldani, ha tényleg feljelent ugyan úgy az ő gondjuk is lenne.
2014. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!