Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc motiváló, inspirá...

Mi a kedvenc motiváló, inspiráló idézetetek?

Figyelt kérdés
Osszátok meg velem! :)
2016. márc. 4. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy pont ilyenre gondoltál, de nekem az, amit Benedek István professzor Csineva című könyvének fülszövegében olvastam.

(Lényegi idézet) Szeretném, ha szeretnének! – Tarják sokan. A boldogsághoz vezető út nem ez. Szeretnék szeretni! A szeretet adásának a képessége az egyik legjobb tulajdonsága az embernek. S aki szeretetet tud adni, az kapni is fog.

2016. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Ez inkább tanmese,de rám nagy hatással volt és ennek köszönhetem,hogy lediplomáztam.


2.-os gimisként mentem a városban a nagyapámmal. Akkor láttam meg első alkalommal a helyi polgármester feleségét. Egy akkoriban menőnek számító Porsche kabrióból szált ki,és olyan gyönyörű volt,mint Monica Belucci. Nagyapám észre vette,hogy mennyire bámulom (Persze ő is nézte!)és így szólt:


- Tetszik ugye?

- Igen,gyönyörű nő.

- Akkor most már látod,hogy miért kell tanulni...vagy ha az nem megy,akkor sokat lopni lebukás nélkül!



" Akkor most már látod,hogy miért kell tanulni...vagy ha az nem megy,akkor sokat lopni lebukás nélkül! "

2016. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!