Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha az üzlet (RBX) nem...

Mi van ha az üzlet (RBX) nem fizeti vissza a vásárolt termék árát elálláskor?

Figyelt kérdés
A dpd sérülés mentesen adta át a csomagot de az alaplap a dobozába agyon használt volt, össze vissza fogdosott zsíros, ezért küldtem vissza. Jelenleg várok viszont válaszra de semmi pedig ma az üzlet 99°hogy nyitva volt. Kihez kell fordulnom hogy minél gyorsabban visszakapjam a pénzemet? (Ha nem lesz viszont reakció az üzlet részéről!) Rendőrség? Bíróság? Nav? :-/ és mennyi idő áll rendelkezésükre hogy vissza fizessék? Egyébként tértivevénnyel adtam fel.

2016. márc. 5. 15:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát ma történt az egész de fel szeretnék készülni mindenre!
2016. márc. 5. 15:39
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok! Állítólag ma zárva vannak: [link] Akkor várok..
2016. márc. 5. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma adtad fel postán és már mennlé feljelenteni? Agyam eldobom. Miért nem hívod fel az üzletet mondjuk nyitvatartási időben, hogy mire számíts?
2016. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Direkt úgy írtam hogy érthető legyen, nem nem megyek feljelenteni szó sincs róla! Csak tudni akarom mit kell tenni ha nem fizetnének. Azt senki sem látta milyen terméket küldtek ki nekem mert életembe olyat még én nem láttam! Konkrét ötletek kellenek nem értelmetlen hszek. Főleg azoktól akik már ilyenen átestek legalább egyszer. Szóval a jövőhetet feszülten de végig fogom várni, csak benne van a pakliba az is hogy az üzlet rám fog vmit amit nem követtem el, mert el kell ismerni vannak "nem egyszerű" üzletek.
2016. márc. 5. 16:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát én alapjában türelmes vagyok, de! Előre gondolkodó is! Azért tettem fel a kérdést, ha olyan lennék már dühömbe mindenhol leminősítettem volna őket de nem tettem és ez is csak rajtuk fog állni. Telefonálgatnom se nagyon kellene hisz MPL üzletivel és tértivevénnyel lett feladva a megadott címre, az elálláshoz kitöltöttem a nyilatkozatukat és imélbe + rendes levélbe is elküldtem. Sajna itt már van egy rossz vélemény róluk amit a rendelésem után írtak nekik: [link] Az árúkersőről pedig (egyenlőre) eltüntet, inaktívak a vélemények.
2016. márc. 5. 16:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom más is feltette ezt a kérdést szval erről lenne szó: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__61662.. Az rendben van hogy 14 nap elállás jog, de meddig ülhetnek a pénzemen?
2016. márc. 6. 07:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos úgy néz ki vissza fogja fizetni, voltak kisebb kellemetlenségek de zömében okés volt minden. a tájékoztatással voltak bajok, amúgy nem kötekedtek.
2016. márc. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!