Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol jobb vásárolni? Tesco...

Hol jobb vásárolni? Tesco vagy interspár?

Figyelt kérdés

Melyik az "olcsóbb" ?

Hol van több akció?

Termékek minősége melyiknél jobb?



2015. nov. 13. 07:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a Spár a drágább és minőséget sem hozza igazán. Tesco a jobb, és Clubcard-al több akció van mint Spárban a SuperShop kártyával.
2015. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is mindig a Tescoba megyek. Nekem is van ClubCard-om.
2015. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Eddig én is mindig a tescoban vásároltam. Csak költözés miatt már messzebb van. Spar lett közelebb de ezek szerint maradni fog a Tesco :D
2015. nov. 13. 09:25
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco-nál lehet interneten vásárolni és kiszállítják, úgyhogy fel sem merül a Spar.
2015. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fekete és fehér, mindkettő nagyon drága lett de van ami az egyikben éri meg van ami a másikban, én pl ma vettem a Sparban közeli szavatosságú túrót, 0,5 kg volt 260 ft és még 3 napig jó, a Tescoban adott napon lejáró túró 0,5kg volt 359 ft. A tescoban ami akciós az szinte ehetetlen pl kolozsvári szalonna undorító volt.

Szóval én mindkettőbe járok, amibe egyáltalán nem járok azok a Coop és CBA.

2015. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Coop CBA-ba én sem járok csak ritkán ha kell zsemle reggelire mert sokkal finomabb mint a tescos
2015. nov. 13. 13:27
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Csak én érzem úgy hogy a tesco clubcard egy forintot nem ér? MErt nekem nagyon úgy tűnik hogy a pontokért csak ilyen levásárolhatatlan kuponokat kapok. Míg pl az Auchanban a pontokért közvetlenül lehet vásárolni. :)
2015. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
mindkettő hrelyen árulnak romlott élelmiszert normál áron. (nem leárazva). spárban 300 ft-ért szoktam csontot venni egy szatyorral, a tescóban ott szemrebbenés nélkül rányomnak 800 ft-os fizetni valót.
2015. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Spar. Tescoban be nem teszem a làbam. Bevàsàrlàsaim 99%-àt a Sparban bonyolìtom, a maradekot meg Lidl, Aldi, Auchan.
2015. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#7: "Csak én érzem úgy hogy a tesco clubcard egy forintot nem ér?" Lehet te így látod, és igen " Auchanban a pontokért közvetlenül lehet vásárolni." Csak tudod VIDÉKEN nincs annyi Auchan!!! Szóval mi örülünk az "egy forintot nem ér"-ő kártyának is!!!
2015. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!