Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alvás közben lekerült rólam a...

Pali0214 kérdése:

Alvás közben lekerült rólam a boxer és a fejem mellett volt mikor felkelltem. Ez hogyan lehetséges? Hogyan kerülhetett oda? Mitől lehet ez? Nagyon para

Figyelt kérdés
Tegnap este éjfél körül elaludtam. Be voltam takarózva. Majd hajnali 2-3 között arra kellek fel, hogy nincsen rajtam a boxerem és mesztelenül fekszem az ágyban. Felültem majd nézelődtem és a boxert a párnán találtam meg amin a fejem volt. A hülye válaszoktól kiméljenek meg kérem.

2016. márc. 6. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ánusszal minden ok?
2016. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hülye válaszoktól kíméljenek? Nehéz lesz, mert adja magát... :) Egyébként mindig a legegyszerűbb megoldás a legjobb. Levetted. Az, hogy nem emlékszel rá, előfordulhat. Ha más is lakik veled, úgy már ketesélyes a dolog, de reménykedj, hogy olyasvalaki vette le rólad, akit nemes szándékok vezéreltek :)
2016. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ánusszal minden oké.:D nem volt más. és lehet én vettem le de sztem meg nem. mert alapból nem szeretek mesztelenül aludni. tehát ezért nem értem milyen fura módon került le és ugyanugy be voltam takarozva. alvajárás lehetséges? mert még ez sem volt soha
2016. márc. 7. 13:27
 4/5 anonim válasza:

Hany éves vagy?

Hát nem vehete le valaki rolad?

2016. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én voltam ;) :"D
2016. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!