Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az élet szép?

Szerintetek az élet szép?

Figyelt kérdés
Szeretném ha igen vagy nem válaszokat megindokolnátok.Később elmondom a saját véleményemet is,de most mások véleménye érdekel....:-))
2010. ápr. 1. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az alvástól megéhezem. Az evéstől elálmosodom. Az élet szép.
2010. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet sz@r,és szép egyben.Sok benne az igazságtalanság,a megpróbáltatások,a szenvedés,kegyetlenség,gyűlölet,harc,stressz,és sok benne a szépség,élmény,látnivaló,kaland,érdekesség,kihívás,öröm,izgalom.Emiatt a kettősség miatt olyan nehéz lemondani róla.
2010. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andrewka ***** válasza:
100%

Hát ez nem ilyen igen/nem kérdés.

Vannak jó dolgok, élmények amiket soha nem felejtesz el, azért mert olyan vagy éppen az ellenkezője.

Mondjuk szerintem alapból igen, és vannak dolgok amik rontják az összképet.

"Ami nem öl meg, az megerősít" és ez nagyon igaz. Sajnos volt már részem ilyenekben, nem is egyszer.


22/f

2010. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdezed? Szerintem az ember egy lassan elrothadó szervesanyag-massza, az életet mindenki túlértékeli, és azzal próbálja megkönnyíteni, hogy kitalál magának mindenféle kapaszkodót, támaszt, amit "vallás"-nak csúfol, és a saját kitalációjától reméli a segítséget.


De ha nem általánosságban gondolkozunk, hanem konkrétan a mára fókuszálunk: az emberek egyik fele önző és manipulatív, a másik fele meg naiv és könnyen manipulálható. Az első kategóriának szép az élet, mert a másik pénzéből él, az utóbbinak meg csak addig szép, amíg erre rá nem jön...

2010. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre mindkettő, egy olyan ember sincs akinek csak jó dolgok történnek az életében, de egy olyan sincs akinek csak rosszak, mindenki életében vannak jó és rossz történések is, tehát szerintem az élet vegyes, néha jó de néha rossz, és szerintem jól van ez így.
2010. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. 24 évet húztam le egyedül, és ha jól számolom még mindig hátra van 76. Ha szerencsém lesz, és csak 100 évig fogok létezni ... ;(
2010. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van kivel, van mivel, van hol és van miből, akkor igen.
2010. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!