Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép embereknek az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép embereknek az élet minden területén előnyük van?

Figyelt kérdés

párkeresésnél egyértelmű, de szerintem máshol is:


álláskeresésnél őket veszik fel szívesebben, a pimaszkodást jobban elnézik nekik, a béna vicceiken jobban nevetnek, a piacon a legszebb gyümölcsöket válogatja neki az eladó, barátságosabbak velük az emberek, stbstbstb


2011. máj. 31. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ja, a kommunizmusba még nem volt ennyire ez, de már azért ott is.
2011. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül. Párkeresésnél azért nem, mert sokan úgy gondolkodnak, hogy egy "túl" szép/helyes lány/fiú úgyis megcsalja őket, mert bárkit megkaphatnak, vagy nem is próbálkoznak, mert "úgyis van valakije" vagy "én ehhez kevés vagyok" ésatöbbi... Meg szerintem egy szép nőt pl "szívesebben" néznek butának, mondván úgyis csak a külsejével foglalkozik.
2011. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztereotípia... Én adok magamra (persze mértékkel, de igényesen nézek ki), és ezért az egyetemen egyértelműen hátrányos diszkrimináció ér. Orvosira járok, és sokkal jobban sz*vatnak, mint egy kevésbé igényes társamat (elsősorban az idősebb férfi/női vizsgáztatók). Itt a bájosabb arc inkább átok, mint áldás :D
2011. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem igen. Fontos dolog a szépség, de a belső is az. Ha szép vagy, okos és magabiztos, akkor minden ajtó kitárul előtted: jó pàrkapcs., jó àllàs.
2013. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!