Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert tesznek fel kerdeseket,...

Miert tesznek fel kerdeseket, amire a google-lal sokkal gyorsabban kapnanak valaszt?

Figyelt kérdés
Pl. milyen feherjetartalmu eteleket ismertek? Mik az X betegseg tünetei? Mi az az X? (pl. instagram, wikipedian rakereshetö.) Nektek tetszik az X nev?

2016. márc. 6. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
lusta!
2016. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
80%
2016. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Én azért szoktam, mert jobban érdekek a tapasztalt emberek véleménye,mint a statisztikák.
2016. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tapasztalt emberek jobban tudjak a neten talalhato informacioknal a feherjetartalmu etelek fajtait, egy adott betegseg tüneteit vagy hogy mi micsoda?
2016. márc. 7. 13:23
 5/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
59%

#4 Itt visszakérdezhetsz, ha írnak neked egy választ - a wikipedián (pl.) nem.

Ezenkívül lehet, hogy valakinek jó érzés, ha kap egy választ a saját kérdésére.. úgy érezheti, hogy foglalkoznak vele, stb.


Én inkább azt nem értem, miért zavar ez másokat.

Ha nem találsz érdekesnek egy kérdést, görgess tovább!

Én pl. szeretek olyan kérdésekre is válaszolni, amire nem tudom a választ, vagy nem vagyok biztos benne. Használom én a google-t és tanulok belőle. :)

2016. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint 5-ös írta, itt kommunikáció folyik, még ha csak írásban is. Van, akinek ez is segítség lehet.
2016. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2016. márc. 9. 23:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt en sem ertem, h miert zavar masokat.
2016. márc. 9. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!