Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem olyan animéka...

Death42 kérdése:

Mondanátok nekem olyan animékat, amiknek a vége elfogadható? Leginkább dráma tragédia és vígjáték művekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

#anime #dráma #tragédia #vígjátékadaptáció
2016. márc. 7. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az elfogadható. Szóval ahogy érem kb. legyen kerek a sztori:


Seirei no Moribito (dráma, misztikus, fantasy)

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin (dráma, tragédia, 18+, seinen)

Gosick (kilóg a sorból de ajánlom, kaland, krimi, romantikus,thriller, vígjáték )

Full Moon wo Sagashite (dráma, tragédia, shoujo)

Trigun (dráma, tragédia, vígjáték)

Hagane no Renkinjutsushi (2009) (dráma, vígjáték, fantasy)

Lovely Complex (vígjáték, romantikus)

Barakamon (vígjáték, bár a manga még fut így is jó)

Avatar sorozatok: Aang legendája, Korra legendája, nagyon jó, mindenféle műfaj, de nem anime

Slayers sorozatok (vígjáték, dráma stb.)

2016. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a választ ment a zöld kéz, remélem nem fogok csalódni a felsoroltakban. :D

Csak olyasmi érdekel, aminek szép kerek sztorija van. Mindegy, hogy drámai vagy happy end, csak ne legyen összecsapott vége. Én arra vagyok allergiás, amikor egy jól induló adaptáció nem kap méltó befejezést. Ilyesmi egyáltalán nem érdekel, úgyhogy mindig jól megnézem, hogy mit nézek meg.

2016. márc. 7. 18:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Öh, mit is mondjak erről a Lovely Complex-ről? Hát inkább no comment. Ez az avatar sem nekem való és ez a börtönös Rainbow sem tudom, hogy megéri-e megnézni? Az egyedüli börtönös sztorival rendelkező művet, amit végig tudtam nézni az a Kangoku Gakuen volt, de az nagyon ütős volt. :D
2016. márc. 8. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizony különböző az ízlésünk, mert a Kangoku Gakuent 1 rész után dobtam. Nincs ezzel semmi baj mindenkinek más tetszik. Nem is tudom ilyesmik között mit ajánlak.

Talán meg próbálkozhatnál ezekkel:

Btooom!

Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke

No Game No Life (nagyon lezáratlan, szóval vigyázat)

Hataraku Maou-sama!

Ichiban Ushiro no Daimaou

Black Lagoon

Black Lagoon: The Second Barrage

Black Lagoon: Roberta's Blood Trail

Kuroshitsuji

Tengen Toppa Gurren-Lagann

Shiki

2016. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Átgondolva ami neked kellhet, az ilyesmi:

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na

Kill la Kill

Highschool of the Dead

Kore wa Zombie desuka?

B Gata H Kei

2016. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. A többségét már nagyjából láttam, éppen ezért zavarnak az elvarratlan szálak pl: Gondolok itt a No Game No Life-re és a Btooom-ra. Azért belenézek a többibe is.
2016. márc. 8. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!