Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye a harmadik...

Mennyi az esélye a harmadik világ háború kitörésének? Csak mert hallottam hogy Kim Jong un kész bombázni amerikát.

Figyelt kérdés
És ez mennire lehet veszélyes ránk magyarokra?
2016. márc. 7. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mostanában ki is tör, nem valószínű, hogy Kim miatt...

A 'terroristák' miatt inkább.


Ha kitörne a háború közöttük valószínűleg mindegy, hogy MI hol vagyunk, mert az atom nem áll meg a határnál.

2016. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A világháború mint fogalom nem a jelenben van eldöntve, hanem utólag határozzák meg a kiváltó eseményeket. Ebből a szempontból nem biztos, hogy még nem folyik a 3. világháború, mindkét nagyhatalom érdekeltségeiben vannak háborúk, csak még nem szóltak bele egymás ügyeibe.


Akár észak-korea, akár a török-orosz ügyek, akár az arab tavasz, akár a krími háborúk akár a migránsválság lehet olyan pontja a történelemnek ami miatt már rég tart a háború. Csak még nem annyira hangos, amíg a két nagyhatalom egymásnak nem esik, de ez az atom miatt nem történik. Inkább más országokon sakkoznak.

2016. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"hallottam hogy Kim Jong un kész bombázni amerikát"


Én pedig kész vagyok végigdugni az összes 16 és 40 közötti nőt a Földön.


Ugye sejted, hogy ez sem jelent semmit?

2016. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor picit átfogalmazom. Mennyi az esélye hogy m.o.-t szétbombázzák? Mennyi esemelyem van túlélni?
2016. márc. 7. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy minket bele akarnának keverni kifejezetten.


rajtunk tuti át gázolnának, de nem hiszem, hogy 'bombáznának', nem lenne sok értelme.


És igen, az atombomba nem válogat, szétszed mindent.

2016. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!