Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hobbi való nekem?

Milyen hobbi való nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kézügyességem. Tök menőn tudok tollat pörgetni, gyorsan gépelni és fél perc alatt kirakok egy rubik kockát. Ilyen fejlett kézügyességgel és ujjtechnikával mit lehet csinálni?

2016. márc. 7. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan bolhapiacos csaló, aki kártyával vagy gyufásdobozzal itt a piros hol a pirosozik.
2016. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyors gépelés? mindennapos...

Tollpörgetés? nem nevezném 'fejlett kézügyességnek'...

Fél perc egy rubik kockához? ez kifejezetten lassúnak számít. pár másodpercbe telik egy olyan embernek, aki még nem profi, de már nem is kezdő.


Egyébként maga a kockázás egy igen jó hobbi, szerintem csináld azt, ha élvezed.

2016. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valakinek a munkája a hobbija . Ebből akár még profitálhatsz is , hallod-é . Gyári szalagmunka (?) 400-500_as óránkénti darabszám . Olyan bónuszokat kapnátok, hogy győznétek haza vinni a sok zsét .
2016. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*hazavinni
2016. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Rubik kockát csak ezért nem tudom gyorsabban kirakni mert lusta vagyok algoritmusokat tanulni
2016. márc. 8. 14:59
 6/6 anonim válasza:

Nem kell magyarázkodnod, a válaszoló csak kötekedni akar veled vagy ostoba.

1000 emberből kb 1 tudja kirakni a rubik kockát, ebből induljunk ki. 1 perc alatt még ennél is jóval kevesebben.

Írd be a googleba:

hobbi kézügyesség

2018. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!