Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy kis gondom. Ti mit...

Van egy kis gondom. Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szoval 14 eves lany vagyok. A XVII keruletben lakok. De most koltozni keszulunk maglodra. En mondtam h nem nagyon szeretnek hiszen minden ide kot (10 eve lakok itt) . Persze ha koltozunk megyek veluk de nem lehetne valamit tenni? Marmint ge nem vettunk maglodon hazat de ott nezelodnek a szuleim. Tudom h nem akarnak rosszat nekem de megis en jarok a legrosszabbul mert a ket kisebb tesom meg nem fogja fol h koltozunk es nekik nincsenek regi barataik. Tudbatok tippeket ajanlani h mit csinaljak? Vagy elmondanatok h milyen maglodon az elet? Vagy ami a legtobb segitseg lenne tudnatok nekem elado lakasokat/hazakat csatolni ami legalabb 75m2 es max 23 millio. Jah es lehetoleg RAKOSHEGYEN LEGYEN? Ne nezzetek hulyenek mert en mar kerestem de nem talaltam...es nagyon megkoszonnem ha segitenetek.....☺

2016. márc. 7. 18:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!