Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvehetnek? Ideiglenes...

Pajor Richard kérdése:

Felvehetnek? Ideiglenes felvételi lista

Figyelt kérdés
Tatabányai kereskedelmi iskolába adtam be a papírt tovább tanulni, szakácsnak és pincérnek(külön a 2) és szakács szakra 80. a sorrendem a pincérhez 59. ( a szakács van megjelölve elsőnek és annak is szeretnék ) és fogalmam sincs hogy mennyi tanulót vesznek fel szakácsként vagy pincérként.a szakács 1 osztályos és a pincér is. .ezen stresszelek már 2 napja

2016. márc. 8. 16:43
 1/3 anonim válasza:
Szia. 80, sőt 59 fős se lesz az osztály. Én nem ismerem ezt az iskolát, de általában 30 fős osztályokat indítanak. De ezért nem kell aggódani! Ugye ez csak egy ideiglenes sorrend, szerintem tudod hogy miért, most ebbe nem megyek bele. Kiesik előled pár ember és simán bent vagy. Már ha kiesik. Szóval ez még nem biztos de érdemes megvárni az áprilist, akkor tudod meg.
2016. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt láttam hogy sokat inkább máshova is vettek fel szóval jópár ember kifog esni előlem, de még akkor is rossz ezen gondolkozni
2016. márc. 8. 21:14
 3/3 A kérdező kommentje:
És kiderítettem 2 osztályos lesz, eddig úgy tudtam hogy 1.
2016. márc. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!