Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skyrim: hogyan lehetek vámpír?

Skyrim: hogyan lehetek vámpír?

Figyelt kérdés
Hova kell mennem?Vagy ehez van egy külön küldetés?

2016. márc. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Dawnguard dlc kell hozzá. Ott elkezded csinálni a küldetést és az elején eldöntheted hogy az akarsz e lenni, de ha úgy döntesz hogy nem akarsz az lenni a küldetéssorozat végén megint lesz lehetőséged azzá válni.
2016. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem az is megtörtént h vámpírokkal harcoltam és egyszer csak azt veszem észre h kevesebb az életem majd egy idő után teljesen vámpír lettem. Valahogy úgy éreztem hogy aztaleborultszivarvégit mert egyszer már meggyógyítottam magamat.
2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fishis válasza:
Ha vámpírokkal harcolsz közelharcban akkor van rá esély hogy meg harap és akkor fél vámpír leszel de a dawnguard dlc ben van vámpír kastély ahol beszélsz a vámpír királlyal aki átváltosztat.
2016. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha vámpírokkal harcolsz vagy fogadóban alszol, akkor előfordulhat, hogy megharapnak és kapsz ez üzenetet, hogy furcsán érzed magad (ha nem vagy már vérfarkas). Asszem 3 napod van, hogy meggyógyítsd magad, külön vámpírrá válsz (ebből csak egy rituáléval tudod kikúrálni magad, ami egy külön küldetés.) De ez a fajta vámpírság nem ad sok bónuszt, ellenben a Dawnguard DLC-vel, ahol külön képességek és képességfa is tartozik hozzá.
2016. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!