Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Katona akarok lenni. Jó ötlet?

Katona akarok lenni. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok.Gyerekkorom óta katona szeretnék lenni és pontosan tudom milyen komoly dolog de szüleim hallani sem szeretnének róla.Jelenleg egy elég erős iskolába járok ahol a tanulmányi eredményeim is jók.Szerintettek tényleg tönkre tenném az életemet azzal,hogy,ha katona lennék?

2016. márc. 8. 21:57
 1/8 anonim válasza:
Kövesd az álmaid... hajrá! Én rendőr akarok lenni! :)
2016. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy a szülőknek gyakran igazuk van. Mindig a legjobbat akarják nekünk (kivételek persze vannak), próbálnak terelni. Legtöbb esetben jobban tesszük, ha hallgatunk rájuk, azonban a későbbiekben nem dönthetnek helyettünk, nem ők fogják élni az életünket. Abban egyetértek velük, hogyha a tanulmányi eredményeid jók, akkor ezt ki kellene használnod valami olyan területen, ahol érvényesülhetsz ezzel, például jogi karon, többek között. Szerintem még van időd eldönteni. Nem tudom, hogy ismered-e a koreai kötelező katonasági törvényt, miszerint minden 19 és 31 év közötti embernek le kell töltenie egy bizonyos időt a katonaságban. Itt a 19 a lényeg. 16 éves vagy. Van még időd. Fontold meg, mit csinálnál még szívesen. Ha olyan erősen akarod ezt a dolgot, akkor a 2-3 év alatt nem fog változni és biztosan tudni fogod. Gondold át, mi lehetnél még, vegyél számon mindent. De mindig próbált az észérveket és a szívedet egyensúlyban tartani és valamit ebből kihozni.
2016. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Jogászokkal már Dunát lehetne rekeszteni...
2016. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Valóban sokan vannak, azonban egy értelmes, megbízható kirendelt ügyvéd nincsen már, azokból sosem árt, persze ha érti is a munkáját.
2016. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 évesen még gyerek vagy, de azért a halál fogalma nem csak a játékokból lehet ismerős.

Számításba veszed azt is, hogy fiatalon meghalhatsz? Ma itthon nyugi van, de bármikor történhet bármi. Ha pedig bevállalsz (vagy küldenek) egy kinti szolgálatot, az esély erre ugrás szerűen megnövekszik.

2016. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet!! :) Legyél katona
2016. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
valahol messze megakarsz halni? remek ötlet! legyél katona!
2016. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne legyel az! Ha eletedet akarod kockaztatni,akkor legyel inkabb betegapoloi szerzetes!Negyedik fogadalmuk: ,,Betegek szolgalata eletuk kockaztatasa aran is!" Persze,lehet nem vagy hivo,es nem mesz szerzetesnek,de akar egy gondviselo apa is lehetne beloled,ha nem mesz katonanak!...
2016. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!