Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem nem Click to...

Ferx kérdése:

Mondanátok nekem nem Click to Walk irányításrendszerű MMORPG-ket?

Figyelt kérdés

Amikkel játzsottam már :Aion,Metin 2,Cabal,WOW,Archeage,SkyForge,PerfectWorld.

Lehetőleg ne a legújabb kaliberűek közül legyenek mivel csak core2duo ill 4gb ram van jelenleg a vasamban. Előre is köszi.



2016. márc. 8. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Neverwinter, Tera Online, Blade And Soul.


Ezek mind célkeresztesek, wasd-vel mozogsz.

Neverwintert többször is kimaxoltam, fizetés nélkül is lehetsz olyan szinten, mint a többiek.

Terá-val egy darabig játszottam, jó az is, bár ott a grafikán van a hangsúly, de szerintem minimumon elfutna.


A Blade And Soul pedig egy Európában még új, de egyébként több éves múlttal rendelkező játék, a sztori a lényeg és gyakorlatilag egy uborkán is elfut.

A harcrendszere teljesen más, mint bármelyik másik mmo-nak valaha, de be tudod állítani, hogy klaszikus módban menjen (click to walk ahogy tetszik), szóval egy teljesen új világ :)

2016. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Newerwinterrel nem játszottam speciel de tera-n és blade n soulon is szétnéztem csak az az egy hiba van mind2 játéknjál h a játékmenet lassú egy-egy dologra vannak kiélezve és nincs kidolgozva plusz dolog bennük amire ki tudnál nagyon térni uppolás,küldizés közben mint pl az aionnál h ha nincs kevem uppolni akkor 3-4 napon keresztül essencetap,aethertap + kraftolhatok illetve mehetek közben instázni kis szinten is illetve arena-mint duel mint pve téren szóvel lényegében kicsit lapos a játékmenet nekem bennük de azt aláírom h a tera nagyon szép(mondjuk a BnS is szép szerintem) illetve ha harcrendszer is jóval aktívabb a BnS-nél mint bármelyik mmo-nál.
2016. márc. 13. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A terával nem játszottam túl sokat, de a BnS játékmenete azért elég változatos :D


Valószínűleg nem játszottál vele eleget, és nem vitted fel a karaktereidet túl nagy szintre, mert nagyjából 15.szint után folyamatosan adagolja a játék az újabbnál újabb dolgokat, a kraftolás elég kiterjedt, a pvp arénák és alap dungeonok is sokrétűek, a fakcióharcok és küldetések, special bossok, upgradek, spinnerek, stb stb.


Ezek mind Jadestone után fognak kibontakozni, lényegében onnantól a játékélmény folyamatosan megy felfele :D


A neverwintert egyébként ajánlom, nagoyn jó játék, folyamatosan frissítik, saját készítésű pályák vannak benne (foundry mód-ban lehet összeállítani térképet, küldetést, lootot, bossokat, stb stb) és az is tele van megannyi dologgal, nem csoda, hiszen dungeons and dragons az is :D

2016. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
BnS-ben lvl16 után kezdődik az élet. Amugy hangulatilag nagyon hasonló az Aion-hoz, sok háttérzene szerintem teljesen ugyan az, bár a Daminu forest dallamát még mindíg hiányolom :) Ha nincs kedved küldizni, akkor meg ott az aréna, amit lvl20 után már érdemes sűrűn látogatni, még ha csak a fenekedet elverni jársz oda. Gyűjtögetni, meg craftolni itt is lehet, amit aztán el is adhatsz, mert nincs az az idióta blokkolás a piacon, mint az aionnál.
2016. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!