Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a megvett karakte...

Hogyan lehet a megvett karaktert eladni a League of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Csak ,mert az egyik karaktert megvettem ,de megnéztem a vele játszott meccseimet és elég lelombozó volt. Valamikor hallottam ,hogy lehet karaktert eladni és akkor eladnám amúgy is kell a pénz Nautilus-ra :3 (9-es szintű vagyok)

2016. márc. 9. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hali.

A shop-ban a legalsó gomb a Purchases, vagy magyarul valami olyasmi lehet, hogy vásárlások. Összesen 3 refund tokened van, ami annyit jelent hogy három dolgot tudsz visszaváltani. Szerintem nem érdemes 6300-asnál olcsóbbat visszaváltani, mert később még jól fog jönni az a token :D

2016. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első válaszolót kiegészíteném azzal, hogy csak három hónapon belül tudod visszaadni a vásárlástól számítva.
2016. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!