Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az árvaellátás megszünik...

Az árvaellátás megszünik akkor ha az állandó lakcímem nem változik meg, csak az ideiglenes?

Figyelt kérdés

X helyre vagyok bejelentve, de Y helyen lakom. Viszont Y helyről szeretnék busz bérletet venni Z helyre, de az csak akkor lehetséges, ha legalább az ideiglenes lakcimem az Y.

De elvileg akkor megszünik az árvaellátás.. igaz ez? vagy hogy lehet ezt megoldani?



2016. márc. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi köze van a te árvaellátásodnak ahhoz, hogy hol laksz ? Árva vagy vagy nem ??? xd
2016. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazolt tanulói jogviszonnyal kell, hogy rendelkezz, 25 éves korig jár az árva-járadék .
2016. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt értem, de ha megváltozik a lakcímem akkor meg szünik nem?
2016. márc. 9. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért szűnne meg ha még tanulsz ? Nem értem . X hely ahol valamelyik szülőd él, de te nem élsz ott mert Y helyen tanulsz és laksz, kollégiumban, albérletben, stb . A buszbérlet vásárláshoz Z helyre mi-köze van a nyugdíjfolyósító igazgatóságnak ?
2016. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!