Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esküvô éttermi számla rendezés...

Esküvô éttermi számla rendezése hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Nagy lakodalmunk lesz az èttermi számlat az nap kell rendezni èjjel vagy masnap reggel?
2016. márc. 11. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
a számlát általában előre szokták rendezni...
2016. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy rendezzem előre ha az ital fogyasztását nem tudom meghatározbi mennyi lesz ..korlatlan fogyasztás
2016. márc. 11. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha korlátlan a fogyasztás, akkor nem tök mindegy?
2016. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A korlatlant a legegyszerubb elore fizetni.
2016. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi tudjuk?!

Hát nem te egyeztél meg az étteremmel?


Egyébként többféle változat lehetséges.

Jellemzően megállapodtok a menüben, a vendég-létszámban, és az étterem ad egy árajánlatot, amit előre fizetsz. ( Nem nagyon találsz éttermet, aki bevállalja, hogy megfőz 100 emberre, kiszolgál - aztán esetleg futhat a pénze után, mert a megrendelő valami kifogást találva nem akar fizetni.)

Az italfogyasztás vagy korlátlan, egy fix összegért, vagy a menün és a kiszolgáláson felül, utólagos elszámolás alapján fizethető.

2016. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi meg egyeztunk a menube ..nem kèrr a tulaj foglalot semmit
2016. márc. 11. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mi meg egyeztunk a menube ..nem kèrr a tulaj foglalot semmit"

Akkor ez egy mesebeli étterem.

Valamiben csak megállapodtatok, különben helyetek sem biztos hogy lenne.

Mutasd már meg nekem azt az éttermet, amelyik úgy elvállalja egy nagy lagzi lebonyolítását, hogy nem egyeztet előre, hogy hány főre számoljon és mi legyen a menü! Odamegy 50- 60- 100 ember és mindenki azt és annyit rendel amit akar? A legnagyobb éttermek konyhái sem tudnák ezt teljesíteni.

2016. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs, figyelmetlen voltam!

Valamiért azt olvastam, hogy nem egyeztetek meg a menüben.

2016. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg egyeztunk menube a vègleges lètszámot esküvő elott 2 hèttel adjuk meg a számlát a vègèn rendezzük ennyit mondott a tulaj Mikor rendezzük ha hajnalig tart a mulatozás?
2016. márc. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!