Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy bárban leontottem veletlen...

Egy bárban leontottem veletlen a penztargepet sörrel, ami elromlott . A javitasi koltseget vallaltam de a tulaj fenyegetessel kiakarja fizettetni velem a masnapi forgalmat. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Péntek hajnalban a pulton volt egy korso sor amit veletlen raboritottam a mult alatt allo ,minden vedelem nelkuli penztargepre ami zarlatos lett. Megbeszeltuk az nap este h a javittatasi koltseget allom , de hogy masnap ezt meg jobban atbeszeljuk. Eloszor a penztargep arat akarta kifizettetni velem. Szombaton este 8 ra elmentem a barba ami uresen allt es csak mi ketten voltunk. Megbeszeltuk h a javittatasi koltseget allim, de jott az ujjab penzbehajtasi otlete rajzam. Neki elviekben lett volna egy 35 fos rendezvenye amit lekellett mondania mert h nincs penztargepe es nyugtatombje sincs , amit mellesleg szombaton megtudott volna venni egy papiriroszerboltban 200 forintert kb, vagy ha szol en meg veszem. Kitalalta hogy o most hianyban van , mert hogx ok milyen sok penzt ott hagytak volna es hogy fizessem ki az o bevetelet es 3 napot kapok , hogy eloteremtsem azt a penzt , kulonben elleszek kapva es ugyis leveri rajtam azt a penzt. Ilyenkor ki tevo legyek. Forduljak rendorseghez vagy jelentsem fel? Nem az en hibambol nemtudott kinyitni , csak egy nyugtatombot kellett volna szerezni...

Elore is nagyon koszonom a valaszokat



2016. jan. 25. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a javítási költséget sem szabadott volna vállalod. Miért nem teszi a pénztárgépet olyan helyre, ahol nem tudja leönteni a vendég? Aki ilyen hülye, hogy a pult alá teszi a gépet, az meg is érdemli.

Azt, hogy a fenyegetése milyen veszélyt jelent, neked kell tudni. Te ismered. A rendőrség az ilyet leszarja, ugyanis a bűnmegelőzés nem az erősségük.

2016. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem szándékos rongálás volt. Semmit nem kell fizetned.
2016. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jelentsd fel! Le akar téged húzni...ne engedd hogy fenyegetése.
2017. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as! Több, mint egy éves a kérdés. Gondolod, hogy még aktuális?
2017. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!