Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek a kerveny iras...

Szerintettek a kerveny iras sikeres dolog lehet? Arra gondolok csak erettsegivel lehetnek egy helyen, de az nincs meg. Irhatom kervenybe hogy xy ok miatt tekintsenek el ettol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis milyen helyre célzol? Valószínűleg nem véletlenül kérik hogy legyen érettségi. De attól még próbálkozhatsz. Ha viszont munkahelyre gondoltál akkor felesleges is vesztegetni az idődet.
2016. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem neveznem munkahelynek.Betegapoloi szerzetesrendbe kenne erettsegi amely nem megy,ezert gondoltam kerveny irasra...
2016. márc. 12. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a betegápolás is munkafélének számít manapság. Legalábbis hivatásos ápoló nem lehet senki érettségi nélkül. Mert valamilyen tudást kell majd elsajátítanod, ennek pedig feltétele az érettségi. Mert ma egy betegápoló végzettség minimum felsőfokú szakképzés, aminek az alapja az érettségi. De persze nem tudom hogy megy ez vallásos körökben, próbáld meg hátha.
2016. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!