Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Hellsing ultimate-ben...

A Hellsing ultimate-ben integra meghal a végén? Mert nem egyértelmű

Figyelt kérdés
Belőle is lehetett volna vámpír?

2016. márc. 13. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ember marad és megöregszik, de nem hal meg. Legalábbis a történet ideje alatt nem.

Nem tudom melyik jelenet miatt gondoltad, hogy meghal. A történet végén van egy nagyobb időugrás és mutatják, hogy megőszült, de még mindig teljesen jó állapotban van. Persze emberként végül így is úgy is meg fog halni öregségben, ha erre gondoltál.

2016. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy Alucard átváltoztatta e, vagy hogy mi lett vele. :)
2016. márc. 13. 18:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom megöregszik 30 év múlva tér vissza Alucard és eszik a véréből.
2016. márc. 13. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja most már értem.

Nem, nem iszik a véréből. Még azelőtt, hogy Alucard meg tudná harapni, Integra beleereszt egy teljes tár pisztoly töltényt.

Itt meg tudod nézni a jelenetet: [link]

2016. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. márc. 14. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Régebbi kérdés, de válaszolok ha nem baj. A végén Integra maga eteti Alucardot a saját vérével, szóval de. Iszik. Azt viszont nem mutatják már, hogy Integra átváltozott-e. Szerintem igen, megint szexi és fiatal lett, és azóta gyártják a vámpírbabákat Alucarddal :3
2016. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Se a manga, se az Ultimate OVA nem utal arra, hogy Integra bármikor vámpírrá változna.

Amikor azt mondtam, hogy Alucard nem iszik Integra véréből, úgy értettem, hogy nem harapja meg. Annak a pár csepp vérnek, amit Integra belecsepegtet a szájába, nem sok jelentősége van. Seras is kapott ugyanígy a véréből, csak az volt a különbség, hogy Seras még hozzá is ért a szájával.

2016. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Integra nagy "I", részletkérdés. Én most nézem még csak, de egy fórumon azt olvastam, hogy pont az a sztori lényege, hogy még ő is vámpír lesz. szóval z engem is érdekelne.
2016. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!