Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Messengeren hangulatjel,...

Messengeren hangulatjel, becenév, és chat színént hogy lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Vagyis inkabb az lenne a kérdésem hogy Microsoft telefonról mert én sokaig prbaltam de nem talaltam semmit es csak laptoprol jott ossze, de ismerosomek megcsinaltak ezt es meg azt se mutassa nekem hogy mas a színe meg h vane hangulatjel, ez laptopon mind latszik. Csak én nem mindig hasznalok laptopot es telefonon meg szeretnem csinalni😣😣😣😣 valaki tudna segiteni? A válaszokat elore is koszonom es remelem ertheto volt a kerdes.😂😂👌

2016. márc. 13. 11:48
 1/3 anonim válasza:
24%
A jobb oldali sarokban van egy bekarikázott i betű azt nyomd meg és ott van minden.☺
2016. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugye mondtam mar hogy microsoftos vagy windowsos es nem talalom mert csak a nevek vannak es mas semmi meg az i betű se máshogy nem lehetne?
2016. márc. 13. 13:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Laptopon megtalaltam az i betűt es mar tudom h mirol van szo de telefonon tenyleg nincs olyan
2016. márc. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!