Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tündék meddig élnek hogyan...

A tündék meddig élnek hogyan öregszenek?

Figyelt kérdés
A tündék között a filmekben szemmel láthatóan van korkülönbség,valamikor el is érték a jelenlegi életkorukat,de mivel van köztük korkülönbség,ezért vagy különböző korban álltak meg a fejlődésben vagy nem is élnek örökké ,,csak" pár ezer évig,de akkor a többi lényt miért halandózzák,szerintem az a magyarázat helytálló h amíg meg van az amulettjük vagy milyük addig örökké élnek és talán még a koruk is változtathatják utána viszont csak addig élnek amíg kinézetre is el érik a 70-80 éves kort vagy nem örökké élnek csak pár évezredig, szerintetek melyik elmélet valószínűbb?

2016. márc. 13. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek tündék, csak a filmekben.
2016. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen h felvilágosítottál,eddig ezt csak te állapítottad meg az egész világon,gratulálok
2016. márc. 14. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:

érdekes a kérdés


ezen már én is gondolkodtam hogy meddig élnek, a gyűrűk ura első részből idézem Elrond úr szavait én ott voltam 3000 évvel ezelőtt Gandalf, szóval ezek szerint évezredeket élnek. de őket is meg lehet ölni fizkálisan Arwen és Aragorn szerelme sem tarthatott örökké, Tolkien világágban én eddig nem találtam megfelelő válaszra hogy meddig élnek

2016. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy van náluk is mint a sárkányoknál: a testük öregszik valamilyen szinten,de a lelkük halhatatlan
2016. márc. 26. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tündék halhatatlanok, ergo az idő múlása, vagyis az öregség miatt nem halhatnak meg, és nem is betegszenek meg soha. Két módon tudnak csak meghalni: ha fegyverrel megölik őket, vagy ha belepusztulnak a bánatba. Még sok ezer éves korukra is friss marad mind a testük, mind a lelkük, s bár az idő felettük sem halad el nyomtalanul, sosem lesznek olyanok, mint az idős, öreg emberek; lásd Galadriel, Elrond és Thranduil. Egyébként a Gyűrűk Urából és a Szilmarilokból még többet is megtudhatsz erről a témáról ;)
2016. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!