Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legtöbb lány miért szereti...

A legtöbb lány miért szereti a yaoit?

Figyelt kérdés
Egyes csoportokban szinte minden második poszt yaoi. Ezeket általában nő nemű tagok rakják ki. Értem én, de mit esznek rajta ennyire? Mondjuk igaz, hogy az egyik kedvenc mangám yaoi, de az más.

#anime #Yaoi #I hate yaoi
2016. márc. 14. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár én magam egészen más okból lettem fujoshi, de ahogy megfigyeltem a legtöbben azért szeretik, amiért a fiúk az ecchit. Eyecandy minden mennyiségben, csöcsök helyett bishik és nincs női főszereplő.
2016. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Igen én is úgy gondolom, mint az első válaszoló... Ráadásul valami meg magyarázhatatlan okból kifolyólag a nők/lányok aranyosnak találják...
2016. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem... Akkor én, mint kivétel hagyjam őket nézni/olvasni a yaoit.
2016. márc. 16. 19:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Pontosan. Élni és élni hagyni. Más csoportokban a lehető legkevésbé cenzúrázott, már-már hentaiba hajló ecchi dívik.
2016. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a yaoit és igen aranyosnak találom a fiú x fiú animéket/mangákat. De ha jobban bele gondolok azért is szeretem, mert ha egy fiú lány szerelmi történetes animét/mangát nézek/olvasok kicsit féltékeny leszek a lányra,hogy neki milyen jó és sokszor elmegy a kedvem a nézéstől. De ha ugyanezt nézem fiú fiú ba akkor nem érzek ilyet hanem sőt imádom nézni :3
2016. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó neked. Én csak egyetlen egy yaoit szeretek.
2016. ápr. 8. 21:02
 7/17 anonim válasza:
én is lány vagyok, én is szeretem, de inkább csak shonen-ai, és azért, sztem, mert az ilyenek reményt adnak, hogy vannak még romantikus(nem minden esetben)fiúk, nem csak ********. meg, ha lány/fiú párosítást nézek, akkor, amint meglátom a női főszereplőt elmegy a kedvem az egésztől, mert a "mellei" képernyőn keresztül is fájdalmasan nagyok és megsajnálom...
2016. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nemtom èn soha nem útáltam a csaj szereplőt, viszont egy bishi jobb mint egy csaj, akkor mièrt ne legyen belőlük 2 ?

Amúgy is a Yaoi mangákat hihetetlenül cukinak (vagy más szóval aranyosnak ) ès megindítónak találom.

2016. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A kedvenc mangád yaoi, és kiteszed ezt a kérdést....oké :D
2016. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De az az egyetlen yaoi, amit szeretek. :D Mondjuk, valamiért elkezdtem shipelni Churchillt és Rooseveltet. Nem tudom, miért... :/ :D
2016. aug. 29. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!