Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha nem sikerül az...

Mi van ha nem sikerül az angol érettségi?

Figyelt kérdés
11. Es vagyok. Jövőre érettségizek. Angolból 4 ea vagyok jegyeim alapján de amúgy nem igazán tudok sokmindent. Szavakat tanultam 2 hónap alatt 400 db ot. Úgy hogy csak hétvégén tanultam. Elkezdtem csinálni az angol érettségi feladatlapokat de alig ment. Nagyon nehéznek látom. Ha esetleg nem emgyek átt angolból de többiből igen akkor annyi hogy nincs angol érettségim de másból ugyanúgy teljesértékű érettségim van ?

2016. márc. 15. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nem mész át angolból, akkor még nincs meg az érettségid, hiszen az egy kötelező tárgy (nyelv) kivéve, ha másik nyelvből érettségizel, mert akkor nem fontos.


Ha nincs meg az érettségid, akkor jövőre újrapróbálkozol, ha akkor megvan, akkor hozzácsapják a többi tárgyhoz és akkor van egy teljes értékű érettségid.

2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!