Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy...

Hogy lehet elérni, hogy nagyobb internet élérést adjanak az internet szolgáltatok. Arra gondolok hogy több legyen a lefedettségük a falúban. Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Van: írjál nekik.

Lehetőleg minél több ember nevében.

Azért jobb lenne, ha előtte megtanulnál magyarul - vagy írasd olyan emberrel, aki tud.

2016. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés, értem. És mit írjak neki? Hogy építsenek ki nagyobb internet lefedettséget ?
2016. márc. 17. 05:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz?

Vezetékes? Wifi?


Sávszélesség? Mekkora?


Ezeket írd meg, és hogy kb. mennyien kérik és a falu melyik részén.

2016. márc. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát vezetékes internetem van, de wifis routerrel.

Nekem a feltöltési lenne nagyon fontos. Kb 0.80 a feltöltési sebességem és ez nekem pont az kellene.

2016. márc. 17. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, az ilyen hülyeségeket kerüld a levélben.

Vezetékes internet. Slussz.

A sebességet miben adtad meg? Köbgyök/láb?

Ha csak a feltöltési sebességet szeretnéd növelni, akkor szolgáltató vagy, tehát tudsz többet fizetni. Sokkal többet.

2016. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lennék szolgáltató. És mb/s-ban írtam
2016. márc. 17. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem millibit/mp, hanem megabit/mp: Mb/s

Az egy egész jó feltöltési sebesség falun még most is. Egyelőre nem nagyon lesz gyorsabb.


Azért vagy szolgáltató, mert te feltölteni akarsz, vagyis más tölt le tőled anyagot. Ha nem így lenne, akkor a letöltési sebesség lenne a fontosabb neked.

2016. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
youtube-ra töltök fel videót. [link] Le mértem a sebességem. És nekem fel kellene kb 20-30
2016. márc. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!