Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Camila Cabello és Shawn...

Camila Cabello és Shawn Mendes eggyütt vannak?

Figyelt kérdés

Azt láttam az eggyik oldalon hogy járnak...En nem hinném hogy járnának 😒. Amugy szerintem nem illenek egymáshoz. A kozos számuk jol sikerult. Nekem Camila Cabello lany nem túlzottan szimpatikus lany


De ha valaki tudja h eggyut vannak-e az kérem válaszoljon! Válaszért elore is koszi!



2016. márc. 16. 18:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, én úgy tudom, hogy együtt vannak. Szerintem igenis szép párt alkotnak. Örülök Shawn boldogságának.
2016. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2016. márc. 26. 19:06
 3/8 anonim válasza:
51%
Bár már elég régi a kérdés de szerettem volna válaszolni. Én nagyon sok videót láttam mostanában róla youtubeon és mind a ketten azt mondták hogy csak barátok. Én ennek örülök mert egyrészt nem szimpatikus nekem Camila másrészt úgy gondolom Shawn jobbat érdemel nála.
2016. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 én is igy gondolom
2016. jún. 29. 18:32
 5/8 anonim válasza:
35%
Nincsenek együtt hála istennek. Camillától a hideg is kiráz, mióta Austin Mahoneval járt. (ő is az egyik kedvencem.) mióta Shawnal jóban vannak, még jobban utálom. :D Remélem Shawn talál magának egy jobb lányt. Egyébként nem csak a fiúk miatt nem kedvelem, utálom a hangját, és a személyisége is túl cukiskodó nekem.
2016. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%

Sajnos nincsenek, csak barátok.

Imádom őket, olyan aranyosak. Én meg nem mondanám meg, hogy Shawn "jobbat érdemel". A szerelmet nem lehet szabályozni. És nem úgy ismerjük, hogy ő bárkivel összejönne:)

2017. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hatos, végre valaki aki Shawmila fan ♥

Azthittem, hogy csak egyedül vagyok ezzel. Olyan aranyosak lennének. *-*

2017. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Bár régi a kérdés, (egyébként nem jártak) de régebben mindenki utálta ezt a párost a mendes armyból, most meg hogy itt volt ez a Haily Baldwinos sztori, mindjárt más a helyzet.
2017. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!