Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIREFOX probléma! Olyan...

Deanbarat kérdése:

FIREFOX probléma! Olyan gondom van, hogy a firefox böngészőmnél a beállításokban Adatvédelem > hiába veszem ki a pipát a: Előzmények, Könyvjelzők, Lapok megnyitása ELŐL!?

Figyelt kérdés
Minden újra indításakkór a böngésző, vissza teszi a pipákat és meg is őriz minden adatot! Mit lehetne tenni? Újra telepítés nem segített. Köszönettel Viktor

#ELŐZMÉNYEK ELFELEJTÉSE #BÖNGÉSZŐBEN !
2016. márc. 17. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vírusod van.


Futtasd le ezt:


[link]

2016. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Megpróbálom -bár most lett újra telepítve a gép (a win7 is jogtiszta gyári) Eddig sosem volt ilyen gondom 1 böngészővel se!
2016. márc. 18. 12:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Feltettem a linkbe javasoltat sajnos nem hozott eredményt -Most a SpyHuntert próbáltam lejáratni - ugyan úgy a FIREFOX-ban az adatvédelemnél mind 3 pipát vissza rakja :(( a böngésző bezárása és megnyitása után már mindent megöríz ! (Előzmények stb)
2016. márc. 18. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki akkor ezt a böngészőt, szinte ugyan az mint a firefox:


[link]

2016. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ugyan az a szitu maradt ezzel is !! Fel tettem egy régi FIREFOX-ot azzal ok (nem jegyzi meg az előzményekeket se semmit) Csak most már nem szabad frissítenem :(

Üdv és Kösz !!

2016. márc. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!