Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová tűntek az értelmes emberek?

Hová tűntek az értelmes emberek?

Figyelt kérdés

Most körbenézek és van egy csomó nyomorult kölyök akik lányoknak öltöznek, megveszik nekik az ájfon s15-öt de közben még csak használni sem tudják, felmegyek a netre és azt látni hogy ezek az emberek mindenféle baromságokat, mindenféle undorító idézeteket posztolgatnak, átverik egymást mindenféle nyeremény játékokkal, kihívásokat csinálnak, egyél meg egy evőkanál fahéjt vedd fel és tölsd fel a jutubra és ez jajj de vicces

Felmegyek a netre és csak úgy árad a sok mocsok hirdetés mindenféle svájci brit és kituggyamilyen teleshop szintű semmit nem érő termékek és mások megveszik és magyaráznak milyen jó aztán engem néznek hülyének mikor már szakmai részletességel megcáfolom miért nem ér semmit

Fiatal tizenéves lányokat hallok úgy beszélni hogy midnen második szavak a f* sz meg a g* ci

Aztán egy rakás semmihez nem értő ember magyaráz okoskodik, a munkahelyek lehúznak, a multimilliomos több éttermet birtokló ember nem adja oda a 4000ft-met a munkámért mert ő úgy gondolta megteheti

És még naphosszat sorolhatnám

mi történik itt? hol maradtak az értelmes emberek?


2016. márc. 17. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyu én is így vagyok vele sokszor...

mindenféle hülyeségekkel van teli a facebook.

de persze nekem vannak állatvédő ismerősei is akik viszont nagyon kedvesek és aranyosak...

2016. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

állatvédésről jut eszembe van egy csomó magát állatvédőnek képzelő ember akik szinten olyan szinten túlzásba viszik a dolgokat...

persze semmi örülök neki hogy vannak csak néha vannak olyan dolgok hogy az nemigaz :D

kiirják hogy bántották a kutyust te is lájkold ha nem szereted az állatkinzást :d

ki szereti az állatkinzást? :D és igy gyüjtenek maguknak egy rakás értelmetlen lijkot és vannak akik tényleg azt gondolják hogy lájkolsz egy képet amin egy bántalmazott kutya van majd jobb lesz valami

2016. márc. 17. 23:03
 3/5 A kérdező kommentje:
jut eszembe hallgatják ezeket a "rappereket" akik mellesleg gengszternek képzelik magukat mert az olyan menő lett, és ez megy
2016. márc. 17. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
ne ítélj hogy ne ítéltess
2016. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentem felnőttünk és külföldre költöztünk.
2016. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!