Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha neked Budapesten barátokat...

Ha neked Budapesten barátokat kéne találnod, hogyan kezdenél hozzá a semmiről? 16/f

Figyelt kérdés
Olyan barátokat, akikkel suli után dumálhatsz, vagy hétvégén találkozhattok, hülyülhettek. Suli kizárva, és a délutáni programok is (pl. egyesületbe sport).
2010. ápr. 3. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre való az internet! :D
2010. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
internet is kizárva... így ismertem meg a legjobb barátomat és szenvedek eleget amiatt, hogy messze lakik.
2010. ápr. 3. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
És kisvárosokban? Az még nehezebb, sokkal nehezebb. Pesten és Debrecenben talán a legkönnyebb.
2010. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem kisvárosba sokkal könnyebben egymásra találnak az emberek, mint nagy városban.
2010. ápr. 3. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is könnyebb, én kisvárosban lakom és itt kb. mindenki ismer mindenkit :)

2 éve mikor ideköltözött egy gyerek egyik hétről a másikra bespanolt valahova.. :)


próbálkozz szerintem eleinte az osztálytársaidnál.. ha velük eljársz szórakozni.. vagy délutánokként városba.. akkor összehaverkodhatsz másokkal..mert ha egyedül indulsz el az gas..

vagy járj pl: focizni, ott sok mindenkit megismerhetsz!


15/L

2010. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Csak azért mondod, hogy kisvárosban könnyebb, mert nem kisvárosban laksz. Ha itt laknál, akkor meg Pestet reszkíroznád, hogy ott könnyebb. Amúgy kisvárosban egyszer szúrhatsz el mindent de akkor véglegesen, és mindenki tudni fogja. Pesten meg lesz@rhatod és továbbállhatsz a következő kerületbe, ahol ismét senki nem tud rólad semmit.
2010. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Suliba elég érdekes emberek járnak. Otthonülő mind. Kiszoktam járni kosarazni, de kb. senki nincs ott. Néha odajön 1-2 gyerek, de nem túl szimpatikusak.
2010. ápr. 3. 15:25
 8/10 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom lakik kisvárosban és ott tapasztalom nagyon, hogy könnyű embert találni bármikor. Ott nem otthon ül mindenki.
2010. ápr. 3. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

15:23

Én igen.

2010. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"kisvárosban egyszer szúrhatsz el mindent de akkor véglegesen, és mindenki tudni fogja."


ez hülyeség.. és amúgy is.. ez az akkor lakjunk mind Pesten.. és ha majd valakit orrba szájba raknak mindennap akkor majd megtudja egy kerület. de nem nööm lesz gond.. továbbállunk egy másik ker.be (:


akkor szerintem először próbálj összehaverkodni akik odamennek mikor kosarazol.. akkor legalább lesz valaki, akivl eljárhatsz délutánonként, vagy hétvégenként bulizni, és egyre több embert ismerhetsz meg.. :)

2010. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!