Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolok azokról az...

Mit gondolok azokról az emberekről akiknek iPhone-ja van?

Figyelt kérdés
Pl: megláttok egy átlagos embert hogy iPhone van kezébe (és épp mondjuk épp telefonál)

2016. márc. 19. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset.
2016. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért , irígyled?
2016. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2: nem feltétlenül az irigységre gondoltam.

Csak megakartam kérdezni az emberektől hogy mit gondolnak az iPhone tulajdonosoktól. Mert például valaki gazdagnak tartja őket, valaki sznobnak. Stb.

Csak kíváncsiságból kérdeztem. Bocs!

2016. márc. 19. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit, ugyanolyan telefon mint bármely másik. Nem esik le az állam tőle és nem is ítélem el miatta
2016. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!
2016. márc. 19. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit! részemről teljesen mindegy kinek milyen telefon lóg a fülén vagy épp a kezében. sőt! általában észre sem veszem, mert nem érdekel. az, hogy valaki milyen ember csak úgyis akkor derül ki, ha valamiféle kontaktusba kerülünk vele
2016. márc. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én jófejnek gondolom magam. :D
2016. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt hogy ugyanolyan s-gge van amit ürít mint bárki másnak, neki is be kell fizetnie a csekket - rosszabb esetben valaki másnak helyette őneki sem ingyen adnak semmit szóval nem értem a kérdést. Ugyanolyan átlagos ember marad mint akinek mondjuk a seprűnyél van a kezében, semmivel sem jobb vagy különb, még akkor sem ha a sok tini ezt akarja elérni és mivel máshogy nem sikerül MÉG nekik, így próbálják meg a figyelmet felhívni magukra. - ezt akartad hallani? :D
2016. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát azt én nem tudom, te mit gondolsz :D

Én azért nem ítélek el senkit mert iPhone-ja van, sem azért mert nincs

Engem inkább az tud kiakasztani, ha bárki egész nap csak a telefonján lóg és még tanításnál sem tudja letenni

2016. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Általában gazdagok:)
2016. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!