Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS koncerteken, előadásokon...

A BTS koncerteken, előadásokon playbackel?

Figyelt kérdés

1-2 ilyen videóban én úgy láttam, de nem akarok hamis következtetést levonni.

Előre is köszi!



2016. márc. 19. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Általában minden együttes playbackel, pláne az ilyen fajták.

Ez nem feltétlenül rossz dolog, ne érts félre, de manapság soha nem az igazi hangját hallod az énekeseknek.

Pláne, mert ahhoz, hohgy jól hangozzon a koncert a legkisebb bakikat is el kell kerülni, így a playback a leg megfelelőbb megoldás.

2016. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Egy kicsit csalódott vagyok...

Persze meglehet őket érteni, kemények a koreográfiák, meg minden.

2016. márc. 19. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
BTS JIMIN 4EVER
2016. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek! *^* Nekem Suga és Jin a biasaim, de mindenkit imádok ♥♥
2016. márc. 20. 01:00
 5/9 GGXX válasza:
57%
van amikor igen de általában élőben nyomják
2016. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha megnézed az előadásaikat, általában halkabban megy alatta az előre felvett dal, de közben ők is énekelnek.

Ezért nem is mindig tökéletesen énekelnek, de nem, nem nagyon használnak playback-et így teljesen magába, szóval nem tátognak, kivétel, mikor feldolgoznak valamit (pl.: TVXQ Something, vagy Shinhwa Perfect Man feldolgozása)

2016. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

I ♡ you SUGA and JIMIN !!!!

Imádom őket!!!!

2016. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Danayszandy válasza:
Persze hogy playbeckel..ilyen nehez koreot csak nagyon ritkán csinál idolcsapat, pl.Exo,BTS stb...Én is láttam, V még sokszor rá iy játszik ahogy megy a zene, elveszi a mikrofont és a közönség felé tartja, közben meg megy a része :P De amilye kis őrült alien, én úgy szeretem <3 ^^ És ők is fáradnak, csalnak egy kicsit, de táncolnak és énekelnek hűségesen ha nem dőlnek össze a fáradtságtól és túlhajszolástól :(( Aztán bele is gondlok néha, hogy lenyom más.is egy ilyen koncertet de az úgy playbeckel hogy még a lábát sem mozdízja meg...
2016. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Baromság. Csak az utálok mondják hogy playbackelnek de had mondjam el nektek csak mert ti tehetségtelenek vagytok az nem azt jelenti hogy más is az.xdd Nem playbackelnek sose playbackeltek élőbe énekelnek. De lehet is hallani amúgy hogy élőbe megy szóval nem is értem a kérdést.
2021. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!