Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm szerint...

Az egyik barátnőm szerint igénytelen vagyok mert nem sminkelem magam és nem hordok magassarkút. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
13%
hát ha igénytelen nem is, de biztos nagyon ocsmány lehetsz. utálom az ilyen "természetes szépségeket". szerintem undorító.
2010. ápr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Az ember maga talalja meg az összhangot aközött, h mit kell, mit lehet es mit nem kell. En mindig hasznalok szemceruzat es szempillaspiralt, mert igy jobban tetszem magamnak. Boldog lennek, ha nem kellene. A magassarkút is szeretem, de hordok sportcipot es lapostalpu szandalokat is. Ha nem tenném, attól még nem érezném magam igénytelennek. Akinek hullik az Arcarol a puder, es csomoban all rajta az alapozo, en attól undorodom!
2010. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A barátnőd bizonyára egy plázaQrva. Már megbocsáss!
2010. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a "barátnőd" hülye.Már bocsika.Nem ezzel kell felhívni a pasik figyelmét.

Én 15 éves koromban kezdtem el sminkelni magam, elég erősen. Most 20 vagyok és látszik a bőrömön. Már bánom hogy akkor annyira kentem magam.Most már reggel max. egy kis szempillaspirál és kész.

2010. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
02:31 Szerintem meg azok az ocsmányak akiknek tele van a pofájuk sminkkel és smink nélkül meg tiszta rondák.
2010. ápr. 12. 18:43
 16/18 anonim válasza:

"kedves'' 02:31es válaszadó, aki ''undorodsz a természetes szépségektől"... amondó vagyok, hogy a kérdés írójának több esze van, mint neked. Feltételezem, hogy te beleesel abba a "jajj-most-agyonfestem-magam-és-cukcsi-leszek" jelmondatú csoportba, amelyből egy lány a kérdezőt'igénytelennek' minősítette. Remélem, egyszer rádöbbensz, hogy súlyos hiba magadat annyira festeni, hogy az már az egészséged rovására megy. Nem hallottál még sminkszennyeződésről?...

Tény, hogy én is használok szemceruzát és spirált, ha kimozdulok, vagy suliba megyek, de szerintem egy lány csak azt hangsúlyozza, ami igazán szép benne. És ne rondítsa el magát mindenféle szemhéjpúderrel, meg tussal, meg halál sem tudja, milyen kombinációk vannak még.


A magassarkúról meg annyit, hogy én spec. gyűlölöm, csak nagyon-nagyon ritkán veszem fel. Egyrész a mindennapos használat tönkreteszi az ízületeket, másrész nagyon megerőlteti a vádlid, és harmadrészt a bokádat is szétb*assza...

\../

remélem, segítettem... :D

2010. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
69%
a bnőd egy ratyi plázapitsa. Miért lennél gáz? Nem áll jól biztos a smink. És akkor mi van? Akkor nem sminkelsz. Ennyi. A cipőre ugyanezt mondom.
2010. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
44%
Én csak azt szeretném kérdezni,hogy miért baj ha valaki kifesti magát?Vagy magassarkút hord??...ez az ő baja,nem a tietek,ha ő ezt szeretné,ebben érzi jól magát,akkor tessék,szerintem ez nem baj.de ha a saját barátnőjét leszólja,hogy ő miért nem ilyen,na az már baj!!!Még azt nem szeretem,hogy ha valaki azért mondja le,mert kifesti magát,magassarkút hord,szerintem ezek a dolgot miat nem "qurva,plázaqurva"...nekem ez a véleményem!!!
2012. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!