Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerződéses katona hogy lehetek?

Szerződéses katona hogy lehetek?

Figyelt kérdés
a kormàny hivatal küldött egy olyan levelet hogy, menjek be a legközelebbi parancsnoksàgra 2016.03.22.ikén. àllàt ajànl szerződéses katona ként.
2016. márc. 20. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bemész és megkérded! Amugy 5 évre leszerződtetnek de jól megfizetik
2016. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor nen kell az erőlét elötte meg ilyenek? mert jelen àllapotba nem vagyok rà készülve. fizetés mennyi?
2016. márc. 20. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Fizetés 100 felett.

Erőnlét meg majd megjön , garantálom első nap sírva fogsz lefeküdni!

2016. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
te is így lettél katona? de a feltételek mik így hogy ők hívtak? elmesélik mi van és ha akarok az leszel ha nem akkor nem? olyan kemény a kikèpzés?
2016. márc. 20. 15:55
 5/12 anonim ***** válasza:
A katonaságon nem mondják hogy kész vagy? Ott csinálnod kell még ha beledöglesz is .Jól megfizetik de megis dolgozol érte ! Ott elvárják a fegyelmet, kitartás ott nem nyavajoghatsz hogy sáros lettem, fázok vagy lehorzsoltam a térdem.Jól gondold meg mire jelentkezel kemény meló.
2016. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Feltételek. Először is elküldenek egészségügyi alkalmasságira és ha ott megfelelsz akkor behívnak .
2016. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hamar edzésbe jövök, ki tartó vagyok! akarom az egészet! ha be megyek kedden fel vesznek? fogaim jók, làtàsom is, hallàsom is
2016. márc. 20. 16:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Mind 3 válaszolo én voltam
2016. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mentek a làjkok

vàlaszolnàl erre?

hamar edzésbe jövök, ki tartó vagyok! akarom az egészet! ha be megyek kedden fel vesznek? fogaim jók, làtàsom is, hallàsom is

2016. márc. 20. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha bemész kedden először alkalmassági ( ígyis úgyis) ha ott minden jó vérkép, vérnyomás stb. és megfelelsz akkor igen, de ez idő kérdése sőt hónapok
2016. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!