Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerződéses katonaság?!

Szerződéses katonaság?!

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogyha aláirom a 20 éves szerződést akkor mi lesz a 20 év után?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2015. júl. 21. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen 20 éves szerződés? Ilyen nincs.
2015. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 50 éve úgy tanultuk Péntek Márta nénitől, hogy a 20 után a 21 jön. Feltételezem, az éveknél is csak ilyenformán van ez...
2015. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
olyat olvastam hogy 20 év után elküldenek és ha szerződéses vagy akkor nemlehetsz nyúgdijas
2015. júl. 21. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz meg hol olvastad.

A tiszteknek (nem szerződéses hanem hivatásos) katonáknak volt 25 év, és utána mehettek korkedvezményes nyugdíjba. De ezt a jogot Fidesz kormány elvette.

A szerződéseseknél semmilyen ilyen nincs, nem tudom hova meg kit küldenének el. Ugyan úgy most már vonatkozik a hivatásosokra és szerződésesekre is az öregségi nyugdíjkorhatás.

2015. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megnyugodtam :)
2015. júl. 21. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!