Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesterzsébeti Lovasiskola...

Pesterzsébeti Lovasiskola vélemény?

Figyelt kérdés
(Makai D. Lovardája) Mi a véleményetek róla?Közösség?Lovak? Csak pónik vannak ott meg kisebb lovak mert képen úgy láttam.

2016. márc. 20. 20:46
 1/1 anonim válasza:
Aki oda szeretne menni, annak nem ajánlom. Most voltam ott előszőr és utoljára. A lovarda egy kis, de mégis elrejtett helyen van, konkrétan egy játékbolt mellett. Mivel látni nem lehetett a helyet, így el is tévedtünk, pedig még negyed órával hamarabb mentünk oda, hogy legyen időm eltévedni. Az oktató nagyon paraszt stílusban beszélt velem, pedig egy 5-10 perces késésen kívül nem tettem semmit. A lovat vágtába lehetetlen volt berakni, és vágta is annyi volt, hogy ugratsd be 3x és vége. A végén max 20 percet lovagoltam (annyit se) és ígyis 2000 volt. Maga a lovarda sem szép, ahhoz képest, hogy milyen lovardák vannak, itt alig volt fű, fa, nagyjából csak vas volt az egész. A lovakkal nincs baj, aranyos volt akin ültem. De egyáltalán nem érte meg. Igaz ez már több, mint 2 éves kérdés, de remélem segítettem olyannak aki oda szeretne menni:)
2018. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!